• 27.04.08, 22:18
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Streik sulges Suurbritannia tähtsaima naftajuhtme

Suurbritannia naftafirma British Petrolium (BP) sulges täna Šotimaal asuva naftatöötlustehase streigi tõttu naftajuhtme, mille kaudu tarnitakse umbes pool Suurbritannias vajaminevast naftast.
Keemiafirmale Ineos kuuluv Grangemouth'i tehas toodab ligi kümnendiku Suurbritannia bensiinist ja diislist, vahendas Reuters.
Kahepäevane streik algas pärast seda, kui nurjusid ametiühingute ja tööandjate läbirääkimised pensionite üle.

Seotud lood

Uudised
  • 29.04.08, 11:05
OPEC: nafta hind võib tõusta 200 dollarini
Naftafirmasid ühendav OPEC on hoiatanud, et naftahind maailmaturul jälgib tõusutrendi ning ei ole välistatud, et barreli hind võib tõusta 200 dollarini (1980 kroonini).
  • ST
Sisuturundus
  • 27.03.26, 06:00
Kuidas vähendada tööriietega seotud halduskoormust ja -kulu
Töörõivad on igas tootmis- ja tööstusettevõttes igapäevatöö loomulik osa. Samas tähendab nende haldamine ettevõtete jaoks sageli hulka nähtamatut tööd. Mida rohkem on töötajaid ja mida suurem on personalivoolavus, seda keerulisemaks töörõivaste haldamise süsteem muutub.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele