• 22.04.08, 19:19
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tammsaar: Weroli raha minu poliitilist karjääri ei mõjuta

Tiit Tammsaar ütles aripaev.ee-le, et Weroli raha tema poliitilist karjääri ei mõjuta, kuna Tammsaar pole enam riigikogu liige.
"See mind ei mõjuta, kuna minu poliitiline karjäär on lõppenud," rääkis Tammsaar, "olen kolm korda minister olnud, kuid praegu pole ma isegi riigikogu liige."
Tammsaar lisas, et talle üle kantud 600 000 kroni oli tagasi makstud laen. "Küsimus on laenus. Mulle maksti laen tagasi ja et see raha Werolist oli tulnud, oli mulle täpselt sama suur üllatus ja šokk kui kõigile teistele," sõnas ta.
Tammsaar oli üsna optimistlikus tujus ja ütles, et on täna väga paljude ajakirjanikega rääkinud ja neile kommentaare jaganud. "Rohkem mul aga midagi rääkida pole, kui olen juba öelnud," märkis Tammsaar.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

Uudised
  • 21.04.08, 19:46
Prokurör loeb Weroli eksjuhtide süüdistust ette kolmapäevani
Prokurör Marge Püss lõpetab Weroli eksjuhtide süüdistuse ettelugemise alles kolmapäeva hommikuks. Alles kolmapäeva pealelõunaks kutsus kohus välja esimese tunnistaja.
  • ST
Sisuturundus
  • 11.05.26, 14:27
Kuidas säilitada tootmisettevõtte energiajulgeolek heitlikes turutingimustes
Tootmisettevõtte jaoks ei ole aur eesmärk omaette. Oluline on, et tootmine toimiks plaanipäraselt, kulud püsiksid kontrolli all ja tehniline lahendus ei seoks ettevõtet liigselt ühe kütuse või tarnesuunaga. Viimaste aastate energiakriisid ja hinnatõusud on näidanud, kui kiiresti võib seni sobiv lahendus muutuda liiga kalliks, jäigaks või lihtsalt liiga riskantseks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele