Rakvere Lihakombinaat saab uue müügijuhi

Märtsist alustab Rakvere Lihakombinaadi
müügidirektorina Talleggi äridirektor Margus Venelaine, jätkates
müügidirektorina ka Talleggis.

"Mul on hea meel, et leidsime müügidirektori kohale valdkonnaga hästi kursis oleva inimese," lausus ASi Rakvere Lihakombinaat juhatuse esimees Anne Mere. Ta lisas, et Rakvere tugevdab meeskonda, et kindlustada oma turupositsiooni paremini hakkama saada lihaturu raskenevates tingimustes. Kaks nädalat tagasi alustas firmas ka uus turundusdirektor, nüüd alustab siis ka uus müügidirektor, kes ei olegi sisuliselt nii uus.

Venelaine on töötanud üle kahe aasta Talleggis müügi- ja äridirektorina, kellena ta ka jätkab. Rakvere Lihakombinaadi ja Talleggi kui sõsarettevõtete ühtne müügivaldkonna juhtimine annab võidu nii töö kvaliteedis kui ka aja- ja finantsressursside juhtimises.

"Minu kõige olulisemaks ülesandeks on mõlema ettevõtte müügieesmärkide saavutamine, mis saab teoks läbi Rakvere Lihakombinaadi ja Talleggi müügiorganisatsiooni süsteemse juhtimise.

Selle aasta põhieesmärgiks on mõlema firma turupositsiooni jätkuv tugevdamine. Nii Rakvere kui Tallegg on oma lihasektorites turuliidrid: Rakvere ja Tallegg kokku liha valmistoodetest 36%, värskest sealihast 60% ja värskest linnulihast 70%. "Ühtne juhtimine võimaldab leida sünergiat parimate protseduuride ja teadmiste ühildamiseks mõlemast ettevõttest ning seega paraneb fookus ja kulub vähem ressursi lisaväärtust mitteandvatele tegevustele,” lausus Venelaine.

Osale arutelus

  • Annika Matson

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

Teabevara