• 04.02.08, 09:54
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Leedus kasvab võõrtööjõu palkamine

Leedu tööandjad viivad üha enam töölubade avaldusi migratsiooniametisse, et palgata võõrtööjõudu.
Leedu tööandjate vajadus leida võõrsilt töölisi kasvab üha. Töötajaid otsitakse Hiinast, Türgist ja Kesk-Aasia riikidest, vahendas BBN.
Migratsiooniamet saab üha enam töölubade avaldusi välismaalaste palkamiseks. Leedu siseminister ütles aga, et väited tööjõu sissevoolu kohta välismaalt on liialdatud.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 25.02.26, 16:02
Hansavesti kogemus: kuidas sõeluda 1300 kandidaadi seast välja parimad?
Nädalaga 1300 töösooviavaldust keevitaja ametikohale – just sellise tulemuse tõi tööstus- ja tootmisettevõtetele keskendunud Hansavesti OÜ ühele ettevõttele korraldatud värbamiskampaania. Kuidas sellise hulga inimeste seast aga kiirelt ja tõhusalt välja selekteerida need, kes päriselt antud tööle sobivad?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele