ETP Grupp ning ETP Kinnisvaralahenduse OÜ
on esitanud Harju maakohtusse kinnisvaraärimees Marek Antoniaki osaühingu Artig
KV vastu hagi, millega nõutakse 40,8 miljoni krooni väljamõistmist.
"Mõttetu teema, see vaidlus on aasta otsa käinud. Raha on makstud," kommenteeris Antoniak. Võlg tekkis kinnistute ostmisest, sest pangast ei saanud nii kiiresti laenu.
Tema sõnul ei täitnud müüjad kokkulepet, kinnistud olid koormatud üürilepingutega ning valdused olid üle andmata.
ETP Grupi endise juhatuse esimehe Aare Uusalu sõnul müüsid nad Antoniakile kinnistud Tallinnas ja Narvas ning raha on tõesti tänaseks saadud, kuid seda tänu kohtusse andmisele. "Ise poleks ta raha ära maksnud."
Artikkel jätkub pärast reklaami
Uusalu lisas, et nad pole hagi tagasi võtnud, kuna nõuavad ka riigilõivu ja õigusabi kulude hüvitamist, mida on Antoniaki sõnul kokku ligi pool miljonit krooni.
Seotud lood
Tänapäeva globaalses majanduses on juurdepääs taskukohasele ja usaldusväärsele elektrile muutumas otsustavaks konkurentsiteguriks. Eesti on Euroopa kontekstis heas positsioonis, kuid Schneider Electricu Põhjamaade ja Balti riikide piirkonna juhi Petr Hermanni sõnul sõltub edasine areng elektrifitseerimise kiirendamisest, võrguinfrastruktuuri tugevdamisest ja energiatõhususe parandamisest. Kuigi olulised sammud on juba astutud, „pole kõik veel tehtud,“ rõhutab ta, viidates vajadusele kiiremate investeeringute ja süsteemi ümberkujundamise järele.