• 18.12.07, 17:29
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Maksim Liksutovi saladuslik firmamüük

Dv.ee kirjutas, et nende andmetel müüs Maksim Liksutov saladuslikul kombel osa ASist Coal Terminal Operator, mis veel kaks nädalat tagasi talle kuulus.
Aktsiate uueks omanikuks on väidetavalt Krutrade'i nimeline firma. Marina Šilina, kes on Liksutovi esindaja Moskvas, eitas igasugust müüki.
"Tänase seisuga pole keegi kellelegi midagi müünud," teatas Šilina vastuseks dv.ee küsimustele, miks Liksutov oma aktsiapaki Krutrade'ile müüs, kui palju ostja maksis ning kuhu Liksutov saadud raha investeerib.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

Uudised
  • 16.02.09, 15:40
Glinka ja Liksutov Vene rikaste TOPis
Venemaa dollarimiljardäride 2008. aasta edetabelit juhib ärimees Mihhail Prohhorov, tema vara hinnatakse 14,1 miljardile dollarile (171,2 mld kr). Eesti kodakondsusega transiidiärimehed Sergei Glinka ja Maksim Liksutov on edetabelis 184. ja 185. kohal, kirjutab dv.ee viitega Vene ajakirjale Finans.
  • ST
Sisuturundus
  • 20.06.25, 10:39
Majandusekspert Valeria Kiisk: Eesti majandus vajab eksporti, kuid eksport vajab kindlat riskijuhtimist
Eesti ettevõtjad otsivad kasvu välisturgudelt, ent samal ajal näitab Euroopas ettevõtete pankrotistatistika kasvutrendi. Ekspordiriskid ei ole enam nišiteema – see on kasvu takistav reaalsus, millega peab arvestama iga juht, kelle kliendid ja kasvuambitsioonid asuvad piiri taga.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele