• 05.11.07, 12:04
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kalevi aktsia sööstis 6,4 protsenti üles

Kalevi aktsia sööstis täna keskpäeva paiku 6,4 protsenti üles, makstes 28,79 krooni (1,84 eurot).
Firma teatas täna, et on saanud finantsinspektsioonilt kooskõlastuse aktsionäridele ülevõtmispakkumise tegemiseks. Ülevõtmispakkumise hinnaks on 29 krooni aktsia kohta ja see kehtib selle aasta 3. detsembrini.
Kalevi aktsia hinna viisid üles kolm suurtehingut, milles vahetas omanikku kokku üle 2 miljoni aktsia. Kõiki tehinguid vahendas nii ostja kui müüja poolelt Hansapank. Ühe aktsia hinnaks nendes tehingutes oli 28,79 krooni.
Kalevi aktsia käibe nihutasid suurtehingud 65,8 miljoni kroonini.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 30.01.26, 11:33
Multivaci robotlahendus muutis Saarioinen Eesti pannkookide pakkimise täisautomaatseks
Eesti toiduainetööstuses ei ole tavapärane, et toode liigub küpsetusest täisautomaatselt pakendamisse. Saarioinen Eesti OÜ valmistoidutehases sai see aga reaalsuseks tänu Multivaci robotlahendusele, mis ühendab küpsetuse ja pakkimise üheks toimivaks tervikuks. Uued pannkookide pakkeliinid aitavad lahendada tööjõu-, hügieeni- ja efektiivsuse väljakutseid ning loovad lisandväärtust kogu tootmisele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele