• 16.10.07, 15:49
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tallinna börsil: Merko purustas kahtlused

Tallinna börsil valitses täna Merko Ehituse ülemvõim, sest investorid kinnitasid oma ustavust altkäemaksuskandaali sattunud firma vastu.
Ehitusfirma aktsia läks tõusu üsna peale börsi avanemist, oli päeva sees isegi 4,4 protsenti plussis ja sulgus 3,9 protsenti eilsest viimasest hinnast kõrgemal.
Merko aktsia maksis börsi sulgemisel 292,75 krooni (18,7 eurot) ja seda osteti-müüdi 22 miljoni krooni eest. Ehitusfirma aktsia oli ka enimkaubeldud aktsia börsil.
Suurima kukkumise tegi läbi Baltika aktsia, mis kaotas oma väärtusest 4,8 protsenti ning maksis 93,88 krooni (6 eurot). Baltika aktsia käive ulatus 9,2 miljoni kroonini.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Börsi kogukäive oli 77,1 miljonit krooni. Indeks OMXT liikus 0,4 protsenti üles ja oli 845,30 punkti.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.06.25, 10:42
ScanBalt Crane pakub juba veerand sajandit Balti partneritele parimaid lahendusi
Kraanade, materjalikäsitlusmasinate ning lisaseadmete müügi ning hooldusega tegelev ScanBalt Crane OÜ tähistab tänavu oma 25. tegutsemisaastat. Veerand sajandit on ettevõte olnud tegev valdkonnas, kus on määrava tähtsusega nende esindatavate seadmete kvaliteet, innovaatika ja tõhusus, pikaajaline koostöö ning partnerite usaldus.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele