• 15.10.07, 18:16
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

BLRT: konkurents paneb ka meid edasi arenema

BLRT kommunikatsioonijuht Anu Hallik ütles täna kohaliku konkurendi SRC Grupi koostöölepet Norra suurpartneri Aker Yardiga kommenteerides, et see paneb ka nende ettevõtet edasi arendama.
„Konkurents on alati see, mis ettevõtted pingutama ja uusi eesmärke seadma paneb,“ märkis Hallik. „BLRT ei saa konkurentsi peatada, vaid areneb ise igas sfääris edasi.“
Halliku sõnul on BLRT ja SRC vahel lisaks konkurentsile ka koostööd, mistõttu tuleb uus koostöölepe kasuks ka neile. „SRC-l ei ole vajalikku tehnilist infrastruktuuri ja baasi, näiteks kuivdokki, mida nad meilt üürivad. Paistab, et leppest võidavad mõlemad ettevõtted: tõuseb efektiivsus ja lühenevad tähtajad,“ lisas ta.

Seotud lood

Uudised
  • 15.10.07, 12:51
SRC Grupp astub Fjodor Bermani BLRT kandadele
SRC Grupp ja rahvusvaheline laevanduskontsern Aker Yards sõlmisid koostöölepingu, mille tulemusel pakub SRC Euroopa ühele suurimale laevaremondifirmale, Fjodor Bermani BLRT-le tihedamat konkurentsi.
  • ST
Sisuturundus
  • 05.01.26, 10:00
Masinõpe viib tööstuse järgmisele tasemele – kas sinu ettevõte on valmis?
Eesti tööstusettevõtted seisavad silmitsi kasvava vajadusega automatiseerida protsesse, tõsta tootmise efektiivsust ja langetada paremaid otsuseid andmete põhjal. Masinõpe pakub lahendusi, mis veel mõni aasta tagasi olid kättesaadavad vaid suurkorporatsioonidele, kuid täna saavad neid rakendada ka keskmise suurusega tootmisettevõtted. Küsimus pole enam selles, kas masinõpet vaja on, vaid kuidas seda nutikalt rakendada.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele