Saaremaa Piimatööstu AS tegevjuht Andi
Saagpakk on nõus statistikaameti avaldatud andmetega, et töötlev tööstus
kallineb.
"Tootmiskulud loomulikult suurenevad," sõnas Saagpakk. "Eriti suurenevad tootmiskulud tööjõu ja transpordi osas," sõnas Saagpakk. "Muudes osades kallinemist märgata ei ole," ütles ta.
"Mitte keegi ei osanud tarbijahinnaindeksi tõusu hinnata," tõi Saagpakk välja. "Kui keegi oleks kaks aastat tagasi öelnud, et tootmine läheb kallimaks, siis poleks keegi uskunud," nentis ta.
Autor: ÄP praktikant
Seotud lood
Mikro- ja väikeettevõtete jaoks võib ootamatu rahavajadus tekkida igal hetkel, olgu selleks kiire vajadus varude täiendamiseks, ootamatud remondikulud või uus ärivõimalus.
Arvelduskrediit on loodud just selliste olukordade jaoks – see on kiire, paindlik ja kuluefektiivne lahendus, mis võimaldab ettevõtetel raha alati käepärast hoida.