• 07.09.07, 15:29
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Siemens ja Microsoft teevad ühisettevõtte

Saksa tööstuskonglomeraat Siemens ja tarkvaragigant Microsoft loovad ühisettevõtte sõidukite kommunikatsiooni-, informatsiooni-, meelelahutustoodete navigatsioon navigatsiooniseadmete tootmiseks.
Loodava ühisettevõtte finantsandmeid pole veel avaldatud, kuid Microsofti tarkvaral põhinevad Siemensi tooteid on oodata turule juba 2009. aastal.
Selle aasta alguss lõi Siemens ühisettevõtte koos Nokiaga võrguseadmete tootmise ühisettevõtte Nokia Siemens Networks.

Seotud lood

Uudised
  • 17.03.08, 11:28
Siemens andis kasumihoiatuse, aktsia vabalanguses
Euroopa suurim tööstuskonglomeraat Siemens teatas täna hommikul, et selle kvartali kasum tuleb 900 miljoni euro võrra väiksem, kui seni ennustati, kirjutab Bloomberg.
  • ST
Sisuturundus
  • 29.04.25, 15:14
Valik töökindlaid tööstusseadmeid Astro Balticsilt
Tööstusettevõtte tööprotsesside edukus algab töökindlatest ja vastupidavatest seadmetest. Lahendused, mis taluvad äärmuslikke töötingimusi ning toetavad kiiret ja täpset andmetöötlust, muudavad igapäevaprotsessid sujuvamaks ja efektiivsemaks. Tööstusseadmed aitavad vähendada seisakuid, tõsta tootlikkust ja kindlustada tööprotsesside sujuvuse ka karmides oludes ‒ olgu tegemist laohalduse, tootmise, toodete etiketeerimise või andmesisestuse ja -vahetusega.

Enimloetud

1
TOP
  • 08.05.25, 14:03
TOP 12 | Vaata suurema maksuvõlaga mööblitööstusi. Omanik: “Ma ei osanud kiiret kasvu juhtida”
Topis ka ajatamata maksuvõlaga köögimööblitootja, mille omanikul on enam kui 50 OÜ-d, 13 e-posti aadressi ja 8 telefoninumbrit.
2
Uudised
  • 13.05.25, 07:52
Eesti firma plaanib rajada Balti riikide suurima droonitehase
Uue tehase asukoht ja ehitusmaksumus on saladus. Lisatud ettevõtte omaniku selgitused.
3
Uudised
  • 22.04.25, 13:44
SUUR KAARDIVAADE | Eestisse kerkib 28 uut tootmist enam kui 2 miljardi euro väärtuses
4
Uudised
  • 13.05.25, 13:15
Hääl ja Vasnu fosforiidist: “Lihtsalt kaevamine kellegi teise kasuks on halvim stsenaarium”
5
Uudised
  • 12.05.25, 10:01
Viljandi robotkullerite tootja müüdi ameeriklastele
Clevon muutub GO-ks, strateegilised investorid on FedEx ja Foxconn
6
Uudised
  • 13.05.25, 13:55
Toftani rootslasest omanik leidis Pärnu kastivabrikule uue omaniku
Ka Võru puidutööstuse Toftan plaanis Rootsi perefirma müüa, aga täna omanikuvahetus veel ebaselge

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele