Eesti Energia riske tahab kindlustada rekordarv seltse

Riigihanke "Eesti Energia AS vara- ja
ärikatkestuskindlustus ning vastutuskindlustus" taotluste esitamise tähtajaks,
saatsid oma dokumendid kaksteist seltsi, poole rohkem kui eelmisel aastal.

Esindatud on maailma suurimad kindlustusandjad nii Euroopast, USAst kui Austraaliast. Riigihange on kaheetapiline ja selle läbiviijaks on rahvusvaheline riskijuhtimisfirma Marsh Kindlustusmaakler AS, teatas firma.

Eesti Energia riskijuhi Aarne Kalmeri sõnul on Eesti Energia riskide juhtimine äärmiselt oluline teema, kuna võimalikud kahjujuhtumid mõjutavad oluliselt kõiki Eesti energiatarbijaid. „Meie eesmärk on leida partner, kelle abil saame maksimaalselt maandada kõik kontserni tegevusega seotud riskid ja seda parimatel turul saadaolevatel tingimustel," kirjeldas Kalmer energiakontserni ootusi.

Kõik hankele kvalifitseerunud kindlustusseltsid vastavad reitinguagentuuri Standard Poor's tasemele A- või enam. Samuti on kõik kvalifitseerunud seltsid osutanud sarnaseid kindlustusteenuseid energeetikasektori ettevõtetele viimase kolme aasta jooksul.

"Iga Eesti inimese jaoks nii olulisele ettevõttele kui Eesti Energia on tähtis leida riskide maandamiseks tugev partner. Koostöös EE riskijuhtimise osakonna professionaalidega oleme veendunud, et saavutame läbi aegade parimad kindlustustingimused, " ütles Marsh Kindlustusmaakler ASi juhatuse esimees Mart Mere.

Konkursi tulemused selguvad 14. oktoobriks.

Osale arutelus

  • Mariliis Pinn

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

RECTICEL otsib QHSE INSENERI

Tammiste Personalibüroo OÜ

21. veebruar 2019

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

Teabevara