Alexela Oil muutub invasõbralikumaks

Täna avab Alexela Tallinn-Tartu maantee ääres Laeva
vallas “Hollywood”-sildiga künka juures Eesti esimese invasõbraliku ja
kaasaegseima tankla.

Alates reedest hakkavad liikumispuudega inimestele tankimisabi pakkuma ka kõik teised Alexela Oil’i 23 mehitatud tanklat, teatas firma.

Koostöös Eesti Liikumispuudega Inimeste Liiduga avatav tankla on kõige kaasaegsema varustusega Eestis. Liikumispuudega inimene saab tankla juurde sõites anda abi saamiseks märku operaatorile, kes abistab klienti auto tankimisel ja klient ei pea autost väljuma

Eesti Liikumispuudega Inimeste Liidu tegevjuht Auli Lõoke kirjeldas, et seni on Eestis ratastooli kasutav klient pidanud tankimiseks kaasa võtma abilise või autost väljumiseks ratastooli ümber istuma, mis ei ole aga kõigile jõukohane.

„Tulime ideega välja ja Alexela võttis mõttest kohe kinni. Alexela on meie pikaajaline toetaja juba 1990-ndatest aastatest ning koostöö on läinud aina konstruktiivsemaks,” sõnas Lõoke. “Teeb rõõmu, et Alexelas on niivõrd mõistvad inimesed.”

Aasta tagasi Hydro Texaco A/S-ilt Uno X tanklad ostnud Alexela Oil’i tanklate koguarv Eestis, Lätis ja Leedus on kasvanud 87 tanklani. Eestis on Alexela Oil 58 tanklaga suurim tanklate kett, Lätis on Alexelal 7 ja Leedus 22 tanklat.

Osale arutelus

  • Mariliis Pinn

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

RECTICEL otsib QHSE INSENERI

Tammiste Personalibüroo OÜ

21. veebruar 2019

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

Teabevara