• 04.05.07, 11:07
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Poola toiduainetööstus teeb rekordeid

Kohalik majandusleht Puls Biznesu kirjutas, et esmakordselt ületas Poola toiduaine tööstuse eksport aastas 8,5 miljardi euro (132 miljardi krooni) piiri.
Venelastele ei meeldi Poola toit? mis siis? küsib leht. Kõik teised armastavad seda. 2006. aastal kasvas eksport 8,5 miljardi euroni ehk 132 miljardi kroonini.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 23.10.25, 11:04
Kui vananenud või puuduv ERP muutub piduriks: 3 kõige tähtsamat küsimust enne uuendust
Paljude äride jaoks on viimaste aastate majandusseis tähendanud kulude kärpimist ja pannud nad äraootavasse seisu – arenguks vajalikke samme koos kaasnevate investeeringutega ei tehta.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele