• 02.04.07, 14:20
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Venemaal hakatakse sõnnikust energiat tootma

Linnufarmi "Prjmorskaja" juht Julia Falaleeva plaanib ehitada esimese tehase Venemaal, mis hakkab kanasõnnikust elektrit tootma.
Tehas ehitatakse koostööd Soome ettevõttega Biolan, kirjutas Delovoj Peterburg. Kogu investeeringu suurus on kolm miljonit dollarit ehk 36 miljonit krooni.

Seotud lood

Uudised
  • 25.01.07, 07:47
Eesti Energia hakkab sõnnikust elektrit tegema
Seafarmi ja energiafirma ühistöös rajatav soojuselektrijaam võib käivituda 2008. aastal.
  • ST
Sisuturundus
  • 20.06.25, 10:39
Majandusekspert Valeria Kiisk: Eesti majandus vajab eksporti, kuid eksport vajab kindlat riskijuhtimist
Eesti ettevõtjad otsivad kasvu välisturgudelt, ent samal ajal näitab Euroopas ettevõtete pankrotistatistika kasvutrendi. Ekspordiriskid ei ole enam nišiteema – see on kasvu takistav reaalsus, millega peab arvestama iga juht, kelle kliendid ja kasvuambitsioonid asuvad piiri taga.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele