• 19.03.07, 10:38
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Margus Kohava lahkub Estonian Cellist

Omal soovil ja isiklikel põhjustel lahkub märtsis ametist ASi Estonian Cell juhatuse liige, tehase juht Margus Kohava.
Otsingud uue tehase juhi leidmiseks on käimas, teatas firma.

Seotud lood

Uudised
  • 08.05.07, 15:57
Kunda tselluloositehase omanik kavandab Pihkvasse megatehast
Kundasse tselluloositehase rajanud Norra ettevõte Larvik Cell kavandab Venemaale Pihkva oblastisse uut tselluloositehast, mille hinnaks kujuneb 400 miljonit eurot (6,25 miljadit krooni).
  • ST
Sisuturundus
  • 28.04.26, 08:45
Reaalajas andmed kui konkurentsieelis: kuidas nutikas andmekogumine hoiab tootmise ja logistika liikumises
Tootmises ei määra kiirust enam ainult masinad, vaid see, kui kiiresti ja täpselt liiguvad andmed. Kui info ei jõua õigel ajal õigesse kohta, muutub ka kõige paremini üles ehitatud protsess ebaefektiivseks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele