Homses Eesti Ekspressis avalikustavad Eestimaa Looduse Fondi nõukogu liige Rainer Nõlvak ning Erakonna Eestimaa Rohelised juhatuse liige Toomas Trapido Eesti energiasüsteemi alternatiivse tasuvusuuringu tulemused, teatas erakond.
Rainer Nõlvaku sõnul on kõiki Eesti võimalikke energiaressursse käsitleva uuringu tulemused täiesti avalikud.
“Erinevalt Eesti Energiast ja majandusministrist me ei varja rahva eest, kui palju üks või teine energiatootmise viis maksma läheb,” ütles Nõlvak.
Rainer Nõlvaku ja Toomas Trapido artiklis “Täiesti avalik energiasüsteemi tasuvusuuring” sedastatakse, et sõltumata lahendusviisist tuleb Eestil lähikümnendil energeetika reformimiseks investeerida 50 miljardit krooni.
Nõlvak ja Trapido rõhutavad, et Eesti ühiskonna ees seisab otsustav valik, kas teha see investeering tuuleenergeetikasse või tuumaelektrijaama.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 26.06.26, 13:15
Tõstelahendused peavad aitama vältida ettevõtete kõige kallimat kulu – seisakuid
Ehitus-, tööstus- ja logistikasektoris räägitakse täna palju efektiivsusest, kuid praktikas määravad töö tempo sageli hoopis seadmed, mille töökindlusest sõltub kogu objekti või tootmise sujuvus. Kui tõstuk seisab, töö katkeb või masin ei vasta töötingimustele, ei tähenda see ettevõtte jaoks ainult tehnilist probleemi, vaid otsest rahalist kulu, venivaid tähtaegu ja suuremaid riske tööohutusele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele