Tekstiiliettevõte Kreenholm plaanib pankrotihalduri käest osta oma hiljutise konkurendi, Narvas eelmisel aastal suletud viimistlusettevõtte Polytex.ee.Printing seadmed.
Kreenholm kavatseb osaleda enampakkumisel, millel pannakse müüki Polytex.ee.Printingu seadmed. Kogu ettevõtte vara on hinnatud 20 miljonile kroonile, millest enamiku moodustavadki tootmisseadmed.

Seotud lood

Uudised
  • 20.12.06, 10:02
Kreenholmi ametiühing kaevas sõjakirve välja
Kreenholmi ametiühing nõudis tekstiiliettevõtte juhtkonnalt ultimatiivsel toonil ebareaalset: tõsta 2007. aasta jooksul kahel korral töötajate palka 20 protsenti.
  • ST
Sisuturundus
  • 17.06.26, 14:50
Kuidas vähendada robotliinide energiakulu vaakumtehnoloogia abil
Tootmisettevõtetes otsitakse üha enam lahendusi, mis aitaksid vähendada käsitööd, muuta protsesse stabiilsemaks ja parandada töötajate ergonoomikat. Üks võimalus selleks on vaakumtehnoloogia, mida kasutatakse järjest laiemalt nii robotiseeritud tootmisliinidel, pakendamises kui ka materjalikäsitluses.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele