A. Le Coq Tartu Õlletehas muudab juubeli puhul oma nime

Alates jaanuarist kannab AS A. Le Coq Tartu
Õlletehas uut ärinime AS A. Le Coq.

Nimemuudatus on seotud käesoleval aastal 200. aasta juubelit tähistava ettevõtte ajaloolise taustaga, teatas ettevõte.

A. Le Coq Tartu Õlletehas võtab jaanuarist kasutusele oma ajaloolise nime AS A. Le Coq, mida ettevõte kasutas ka esimese Eesti Vabariigi perioodil. Tegemist on ettevõtte juriidilise nime muutumisega, millega ei kaasne muudatusi ettevõtte tegevuses.

Ettevõtte juht Tarmo Noop märkis, et nimevahetus oli ettevõttel plaanis juba varem, kuid seda takistasid juriidilised piirangud. „Leian, et 200. juubeliaasta on ettevõtte esialgse nime ja ajalooliste traditsioonide taaselustamiseks parim aeg”, ütles Tarmo Noop. “Me oleme uhked nii oma ajaloo kui tradistioonide üle ja soovime auga kanda oma endist ärinime – A. Le Coq,” lisas Noop.

Tarmo Noobi sõnul sobib ajalooline nimi paremini ka ettevõtte pidevalt laieneva tegevusvaldkonnaga, kuna A. Le Coq pole ammu enam pelgalt õlletootja, vaid kasvanud Eesti suurimaks joogitootjaks, kelle tooteportfellis õlu moodustab 50%.

AS A. Le Coq oli 2006. aastal turuliider siidri, long dringi, mahlade, mahlajookide, spordijookide ja vee kategooriates ja omas tugevat teist positsiooni õllede ja karastusjookide segmendis.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

Teabevara