Eesti suuruselt teine lihatoodete
valmistaja Wõro müüs oktoobris ligi 50 tonni erinevaid talvetooteid, aastaga
kasvas müük 50 protsenti, teatas ettevõte.
Wõro turundusjuhi Rene Kiisi sõnul andsid verivorstid umbes poole talvetoodete oktoobrikuu müügist.
Teise suurema rühma moodustas oktoobris talvepraadide müük. „Laiendasime sel aastal oluliselt talvepraadide valikut,” ütles Kiis. Wõro tõi müügile 14 uut talvetoodet.
Wõro turuosa ulatub erinevatel hinnangutel 15 protsendini, millega ollakse suuruselt teine lihatoodete valmistaja Eestis.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Wõro valmistab ligi 100 eri nimetust lihatooteid ja annab tööd 200 inimesele, olles Ahja valla suurim tööandja.
Seotud lood
Tootmise automatiseerimisele ja tööstusautomaatika erilahendustele keskenduv Eesti tehnoloogiaettevõte Smitech OÜ on üles ehitatud kahele tugevusele: ambitsioonikale visioonile ja kõrgetasemelisele insenerioskusele. Mõlemat jagub nii tegevjuht Sander Mitendorfile kui ka peainsener Andres Kruglovile, kes ühise ettevõtmisena otsustasid panna õla alla Eesti tööstuse arengule.