Jaotusvõrk kõrvaldab veel viimaseid
tormijärgseid elektrikatkestusi, teatas Eesti Energia.
Pühapäeva hommikul kella seitsmeks on üle Eesti taastamisel veel umbes 1400 majapidamise ja ettevõtte elektriühendus. Rikkebrigaadide hea töö tulemusena said laupäeva hilisõhtul ja kohati ka öösel tormijärgsed elektrikatkestused kõrvaldatud veel mitmel tuhandel Eesti Energia kliendi.
Pühapäeva hommikuks on elektrivõrgu rikkeid jäänud Harumaal veel ligi 600 kliendile, Virumaal on veel 340, Kagu-Eestis 240, Tartu- ja Jõrgevamaal kokku 160 ja Rapla- ning Järvamaal kahepeale 75 majapidamisel. Mõned viimased elektrikatkestused on jäänud kõrvaldada veel ka saartel ja Viljandimaal.
Eesti Energia Jaotusvõrk ja parterfirmad jätkavad tööd, et kõik kliendid saaksid tormi tõttu katkenud elektriühanduse veel täna tagasi.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Elektrikatkestuste kohta saab jätkuvalt teavet Eesti Energia rikketelefonilt 1343.
Seotud lood
Kaabli pakkimissüsteemide arendaja ja tootja
Windak on tegutsenud juba ligi 30 aastat, sellest üle 20 Eestis. Tegemist on tehnoloogiapõhise tootmisettevõttega, kus tootmisprotsesside optimeerimine, automatiseerimine ja innovatsioon on strateegilise arengu keskmes. Ettevõte teenindab kliente üle maailma ning on viimastel aastatel palju tähelepanu pööranud tööprotsesside digitaliseerimisele.