• 24.10.06, 14:48
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Venemaa ja Ukraina leppisid kokku gaasi uue hinna

Venemaa ja Ukraina leppisid tulevast aastast kokku 50%se gaasi hinnatõusu.
Ukraina maksab tulevast aastast Vene gaasi 1000 kuupmeetri eest 130 dollarit praeguse 95 dollari asemel, teatas Ukraina peaminister Viktor Janukovitš täna pärast kohtumist oma Venemaa kolleegiga.
Läinud talvel peatas Venemaa ajutiselt gaasitarned Ukrainale, kui Kiiev polnud nõus neljakordse hinnatõusuga. Jaanuari algul jõuti kokkuleppele, et 2006. aastal kerkib gaasi hind 95 dollarile 1000 kuupmeetri kohta, mis ületas 2005. aastal makstud hinna peaaegu kaks korda.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

Uudised
  • 04.10.07, 08:43
Gazprom ohustab Ukraina gaasitarnetega taas Euroopat
Kaks päeva pärast Ukraina parlamendivalimisi, kui terendama hakkas läänemeelsete oranžide jõudude edumaa, esitas Gazprom Kiievile karmisõnalise ultimaatumi suure gaasivõla tasumiseks.
  • ST
Sisuturundus
  • 02.02.26, 10:53
Eesti insenerid viivad tööstus- ja tootmisettevõtete automatiseerimise uuele tasemele
Tootmise automatiseerimisele ja tööstusautomaatika erilahendustele keskenduv Eesti tehnoloogiaettevõte Smitech OÜ on üles ehitatud kahele tugevusele: ambitsioonikale visioonile ja kõrgetasemelisele insenerioskusele. Mõlemat jagub nii tegevjuht Sander Mitendorfile kui ka peainsener Andres Kruglovile, kes ühise ettevõtmisena otsustasid panna õla alla Eesti tööstuse arengule.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele