• 24.10.06, 08:36
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Leedu naftatehase põleng jättis Eesti tehased bituumenita

Leedu Mažeikiu naftatöötlustehase põlengu järel seiskus eelmisel nädalal paariks päevaks ka Eesti asfalditehaste töö, kuna nappis bituumenit, kirjutas Eesti Päevaleht.
Näiteks Teede REV-2 oli kaheks päevaks (kolmapäeval ja neljapäeval) sunnitud töö katkestama kõigis oma seitsmes tehases.
Asfaltbetoonitehase juhataja Enno Needriti sõnul tõmmati pärast seda, kui Mažeikiu tarned katkesid, teine suur bituumeni maaletooja Nybit lihtsalt kuivaks.
Pooleks neljapäevaks jäid toorainepõua tõttu seisma ka Baltifalti kaks tehast, kuid ettevõtte tootmisjuhi Vello Kätti kinnitusel on asi praegu enam-vähem paika loksunud.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Uut seisakut pole tootmisjuhi sõnul praegu karta, sest Nybit on lubanud vajaduse katta.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 25.02.26, 16:02
Hansavesti kogemus: kuidas sõeluda 1300 kandidaadi seast välja parimad?
Nädalaga 1300 töösooviavaldust keevitaja ametikohale – just sellise tulemuse tõi tööstus- ja tootmisettevõtetele keskendunud Hansavesti OÜ ühele ettevõttele korraldatud värbamiskampaania. Kuidas sellise hulga inimeste seast aga kiirelt ja tõhusalt välja selekteerida need, kes päriselt antud tööle sobivad?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele