• 16.10.06, 13:44
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tsiviilkaitse eksperdid: Leedu on häireolukorras

Tsiviilkaitse eksperdid usuvad, et Leedut võib nimetada häireolukorra riigiks pärast Mazeikiu Naftas toimunud põlengu kahjustuste hindamist, kirjutas BBN.
Tulekaitse ja päästeosakonna vanemekspert ütles, et selline suur õnnetus võib suurendada tavariskide hindamise mudeli arengut ja vihjas, et tulekahju põhjus võib olla üllatav.Selle aasta esimese 9 kuuga on puhkenud 138 tulekahju tootmis- ja tööstushoonetes.

Artikkel jätkub pärast reklaami

2005.aastal puhkes tulekahju 190 tootmis- ja tööstushoonetes. Kõige rohkem tulekahjusid on puhkenud puidutööstuses (umbes 70). Tulekahjusid juhtub küllaltki palju ka tootmisettevõtetes ja keemiatööstuses.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 25.02.26, 16:02
Hansavesti kogemus: kuidas sõeluda 1300 kandidaadi seast välja parimad?
Nädalaga 1300 töösooviavaldust keevitaja ametikohale – just sellise tulemuse tõi tööstus- ja tootmisettevõtetele keskendunud Hansavesti OÜ ühele ettevõttele korraldatud värbamiskampaania. Kuidas sellise hulga inimeste seast aga kiirelt ja tõhusalt välja selekteerida need, kes päriselt antud tööle sobivad?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele