• 04.10.06, 09:32
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Eesti Energia plaanib taas osta Leedu elektrivõrke

Eelmisel nädalal Eesti Energia juhtidega kohtunud Leedu välisminister Petras Vaitiekunas kutsus eestlasi üles Leedu jaotusvõrgu erastamisele.
Huvile ostupakkumine teha on viitanud ka Eesti Energia juht Sandor Liive, kirjutab Ärileht.
Võrk nimega Rytu Skirstomieji (RST) katab 50% Leedu jaotusvõrgust. Mõned aastad tagasi tegi Eesti Energia erastamiskonkursil võrgule kvalifitseerinud pakkumise, kuid tehing jäi Leedu poliitikute vastuseisu tõttu tegemata.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.04.26, 15:12
Avatud ruumide varjukülg kasvatab uut turgu: vaiksed tööruumid valmivad ilma ehituseta ja nädalatega
Avatud kontorid ja hübriidtöö on muutnud seda, mida me tööruumilt ootame. Kui varem ehitati ruume aastateks ette, siis täna on vaja lahendusi, mis valmivad kiiresti, kohanduvad muutustega ja toetavad päriselt keskendumist.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele