• 26.09.06, 13:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Lukoil eitab salajasi läbirääkimisi Poola ettevõttega

Vene kütusegrupp Lukoil eitab kõnelusi Poola ettevõttega PKN Orlen Mazeikiu Nafta ostmise üle, kirjutas BBN.
Lukoili asepresident Leonid Fedun ütles, et sellised kuulujutud on "täiesti ilma aluseta ja eksitavad."
"Meie ettevõte ei pea mitte kellegagi läbirääkimisi. PKN Orlen ei ole seni lõpule viinud Mazeikiu osaluse ostmist ja ei saa seega ka selle osaluse müügiga tegeleda," rääkis Fedun.
Ka Poola ettevõte PKN Orlen, mis tegeleb praegu Leedu valitsuselt Mazeikiu Nafta ostmisega, on eitanud võimalikku koostööd Lukoiliga.

Artikkel jätkub pärast reklaami

PKN Orlen on Poola suurim rafineerimisettevõte.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 12.12.25, 12:35
Tark energiamajandus peaks olema ettevõtete strateegiline valik
Energiaturg on murdepunktis. Taastuvenergia kiire kasv, võrkude piiratud läbilaskevõime ja desünkroniseerumine Venemaa elektrisüsteemist on viinud Eesti energiasüsteemi Euroopa sagedusalasse ja tänu sellele oleme ettearvamatu naabri elektrisüsteemist sõltumatud. Samas peame koos naabrite Läti, Leedu ja Soomega hoidma energiasüsteemi toimimas ja panustama rohkem varustuskindluse tagamiseks. Tuleb mitte ainult rääkida muutustest, vaid ehitada süsteeme, mis on juhitavad ja mis võimaldavad ettevõtetel uues reaalsuses raha teenida, riske vähendada ja energiat targalt juhtida.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele