Ida-Viru edukaim ettevõte tuleb toidutööstusest: ettevõte sihib ekspordi kasvu

Äripäeva Ida-Virumaa TOPi võitis Polven Foods, kes on üks suuremaid majoneesi- ja kondenspiimatootjaid Balti riikides.
Äripäeva Ida-Virumaa TOPi võitnud Polven Foods tehase- ja müügiosakonna juhti Tomas Kivestut õnnitleb majandus- ja tööstusminister Erkki Keldo.
  • Äripäeva Ida-Virumaa TOPi võitnud Polven Foods tehase- ja müügiosakonna juhti Tomas Kivestut õnnitleb majandus- ja tööstusminister Erkki Keldo.
  • Foto: Andras Kralla
Käesolev aasta tuleb tulemuste poolest sarnane eelmisele aastale, ütles Polven Foodsi tehase- ja müügiosakonna juht Tomas Kivestu. „Oleme oma tootmise muutnud hästi efektiivseks ja oleme endale õige meeskonna valinud. Inimesi on meil sama palju, aga masinad on kiiremad,“ ütles ta auhinda vastu võttes.
Kivestu lisas, et järgmisel aastal panustab ettevõte ekspordimahu kasvatamisele väljaspool Eestit, Lätit ja Leedut, eeskätt Skandinaavias ja ka mujal Euroopas.
Kokku on edetabelis reastatud 105 ettevõtet. Edetabel on lisatud artikli lõppu. Ida-Virumaa TOPis saavutas teise koha Eesti Energomontaaž ning kolmandale kohale tuli Enefit Solutions.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 25.05.26, 15:17
Schneider Electricu juht: Eesti konkurentsivõime sõltub taskukohasest elektrist ja elektrifitseerimisest
Tänapäeva globaalses majanduses on juurdepääs taskukohasele ja usaldusväärsele elektrile muutumas otsustavaks konkurentsiteguriks. Eesti on Euroopa kontekstis heas positsioonis, kuid Schneider Electricu Põhjamaade ja Balti riikide piirkonna juhi Petr Hermanni sõnul sõltub edasine areng elektrifitseerimise kiirendamisest, võrguinfrastruktuuri tugevdamisest ja energiatõhususe parandamisest. Kuigi olulised sammud on juba astutud, „pole kõik veel tehtud,“ rõhutab ta, viidates vajadusele kiiremate investeeringute ja süsteemi ümberkujundamise järele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele