Äripäev koostas Dividendide TOPi, kus aluseks võetud makstud dividendid rahavoogude aruandest või kasumijaotuse otsusest. Edetabelist leiab ka mitmeid tööstusettevõtete omanikke.

- Raul Kirjanen
- Foto: Andras Kralla
Tööstuse kõige suuremad omanikutulu saajad:
1. Raul Kirjanen, 7,500 mln eurot (koht suures tabeli 1)
Graanul Investi suuromanik.
Artikkel jätkub pärast reklaami
2. Kristjan Rahu, 3,439 mln eurot (koht suures tabeli 4)
Utilitas Grupi suuromanik.
3. Jüri Käo, 2,855 mln eurot (koht suures tabelis 9)
Valdusfirma NG Investeeringud üks suuromanikke, seotud jäätisetootja Balbiinoga, alkoholitootja Livikoga ja mööblitootja Kitman Thulemaga.
4. Margus Vanaselja, Märten Vaikmaa, 2,839 mln eurot (mõlemad samas summas, koht suures tabelis 10)
Baltic Workboatsi ja mitme teise ettevõtte võrdsed omanikud.
5. Andres Järving, 2,807 mln eurot (koht suures tabelis 12)
Kuulub NG Investeeringute omanikeringi ehk on seotud ka Liviko, Balbiino ja Kitman Thulemaga.
Dividendide TOPiga saad tutvuda
Äripäevas.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Päikeseenergia tootmise hoogsa lisandumise tulemusena on energiaturul tekkinud olukord, kus päikesepaisteliste ilmadega langevad elektrihinnad sageli nullilähedaseks või lausa negatiivseks. Seetõttu on viimastel aastatel päikeseparkide investeeringute tasuvus oluliselt vähenenud. See valmistab enim probleeme päikeseparkidele, mille kõrval puudub tarbimine või salvestuslahendus.