(Sisuturundus) Technobalt Eesti tehnoloogiline lahendus parandab Soome prügi sorteerimist

Lõpptulemusena paigaldati Soome sorteerimisjaama spetsiifikast lähtuvalt täiendatud trummelsõel.
Lõpptulemusena paigaldati Soome sorteerimisjaama spetsiifikast lähtuvalt...

Technobalt Eestil valmis tänavu oluline tehnoloogiline lahendus Soome ettevõtte Kymenlaakson Jäte OY ehitus- ja lammutusjäätmete ehk segajäätmete sorteerimisliinile, kus sorteeritakse kaks kolmandikku kogu Soome prügist.

„Klient soovis, et Technobalt oma kogemusega toodaks ja paigaldaks liinilahenduse, mis suurendaks Kymenlaakso sorteerimiskeskuse tootlikkust, parandaks väljundfraktsioonide kvaliteeti, vähendaks tolmu osakaalu olemasolevas tehases ja suurendaks väärtuslike fraktsioonide osakaalu lõpptoodangus,“ kommenteerib Technobalt Eesti juhatuse liige Ivo Raadla.

Ta lisab, et Technobalti tootevalikus olev trummelsõel modifitseeriti vastavalt kliendi vajadustele ja lõpptulemusena paigaldati Soome sorteerimisjaama spetsiifikast lähtuvalt täiendatud trummelsõel. „See on üks osa kogu paigaldatud liinist, mis muuhulgas koosneb veel teistest Technobalti pakutavatest tehnoloogilistest seadmetest,“ märgib Raadla. Liin vastab tema sõnul kõigile kehtestatud nõuetele ning põnevusega oodatakse juba esimese täisaasta tulemusi. Keskmiselt sorteeritakse uue rajatud liini osa peal Soomes kaks kolmandikku kogu prügi mahust. Kõigi valitud seadmete tootlikkused on sealjuures veel piisava varuga, orienteeruvalt 25-30%.

Raadla tõdeb, et selles vanuses prügilate seas on järjest enam kätte jõudmas vajadus viia läbi seadmete uuendus - retrofit projekt.

Technobalt Eesti OÜ põhitegevuseks on konveiersüsteemide, nendega seotud seadmete ja tarvikuteprojekteerimine, tootmine, müük ning hooldus. Ettevõte asub ja on registreeritud Eestis, Harjumaal, Rae vallas.

Erilist kiitust on pälvinud Technobalti loodud spetsiaalse trummelsõela kvaliteet, mis oli projekti peamine sõlm ja tänu millele sai võimalikuks tagada kõrge sõelumiskvaliteet ja tolmuvaba keskkond olemasolevas sorteerimishoones.

Projekt teostati Technobalt grupi ettevõtete koostöös - Technobalt Eesti ning tootmisettevõtted Metre ja TB Works.

 

Enne:

Pärast:

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

RECTICEL otsib QHSE INSENERI

Tammiste Personalibüroo OÜ

21. veebruar 2019

Teabevara