Saates „Mets ja majandus“ on seekord jutuks Eesti ühe suurema tööstusprojekti areng – VKG plaanitav biotoodete tehas. VKG biotoodete arendusjuhti Lauri Raidi sõnul on projekt jõudnud esimese olulise etapi lõppu.

- Lauri Raid on vedanud VKG biotoodete tehase projekti algusest peale.
- Foto: Toomas Kelt
Tehase rajamise etappe on kolm - planeerimine, finantseerimine ja projekteerimine koos lõplike lepingute sõlmimisega. Praegu ollakse sealmaal, et kohaliku omavalitsuse eri- ja keskkonnamõjude hindamise planeering on lõpusirgel ning konkreetne asukoht – Aa küla Lüganuse vallas – on lukustatud.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Olgu tegu väikese laoruumiga või suure logistikakeskusega – sobiva riiuli leiab igasse keskkonda. Õige valiku tegemisel tuleb arvestada mitmete teguritega, näiteks hoiustatavate esemete kaalu ja ruumi eripäradega. Siin on mõned praktilised soovitused, mis aitavad sobiva riiuli leida.