Aasta tehas 2023 tiitli pälvinud ventilatsiooni- ja kliimaseadmete tootja ETS Nord laiendab haaret Araabia Ühendemiraatides.

- ETS Nordi juhatuse liige Urmas Hiie rääkis hommikuprogrammis, millistel turgudel veel soovitakse kanda kinnitada ja kuidas on käesolev aasta alanud.
- Foto: Raul Mee
ETS Nordi juhatuse liige Urmas Hiie rääkis Äripäeva raadio hommikuprogrammis, miks on neil ventilatsioonilahendusi tootev üksus lisaks Eestile, Soomele ja Rootsile ka Araabia Ühendemiraatides. “See on võib-olla minu kiiks olnud, sest see algus oli väga juhuslik,” rääkis Hiie.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Tootmise automatiseerimisele ja tööstusautomaatika erilahendustele keskenduv Eesti tehnoloogiaettevõte Smitech OÜ on üles ehitatud kahele tugevusele: ambitsioonikale visioonile ja kõrgetasemelisele insenerioskusele. Mõlemat jagub nii tegevjuht Sander Mitendorfile kui ka peainsener Andres Kruglovile, kes ühise ettevõtmisena otsustasid panna õla alla Eesti tööstuse arengule.