• 16.02.23, 13:02

Kas sa julged oma klientide kriitikat kuulata?

"Digipööre tööstuses ja kaubanduses" saates on külas Fujitsu Estonia turunduspartner Ly Palang ja konsultatsiooniagentuuri Futurist strateegia- ja disainisprintide läbiviija Andres Kostiv. Saates tuleb juttu disainmõtlemisest, koosloome meetodist, protsessidisainist ja kasutajakesksest teenusest.
Andres Kostiv ja Ly Palang.
  • Andres Kostiv ja Ly Palang.
Räägime, milliseid probleeme saab nende meetoditega lahendada, millistele ettevõtetele see lähenemine sobib (ja millistele ei sobi) ning toome näiteid edukatest projektidest. Huvitaval kombel on üks põhjus, miks ettevõtted disainmõtlemisega kaasa ei lähe soovimatus klientide kriitikat kuulata.
Saadet juhib Hando Sinisalu.
Digipööre kaubanduses ja tööstuses
Kas sa julged oma klientide kriitikat kuulata?
00:00

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.03.26, 09:58
NOBE rajas Tallinna lennujaama tehniliselt väga nõudliku lennukihoolduskompleksi
Ehitusfirma NOBE rajas koostöös tellija Airport Cityga Tallinna lennujaama lõunaküljele ühe viimaste aastate tehniliselt keerukama tööstushoone Eestis – lennukihoolduskompleksi rahvusvahelisele lennundusettevõttele Magnetic MRO. Väljakutseks olid üle 40-meetrised kandepostideta silded, ulatuslik pinnasevahetus, ülim ehitustäpsus ning hoone vastavus eriti rangetele lennundusohutus- ja konstruktsiooninõuetele. Projektis lõi kaasa enam kui 80 koostööpartnerit.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele