"Digipööre kaubanduses ja tööstuses" seekordse saate teema on varude planeerimine ja juhtimine. Saates on külas Rimi Eesti Food ostujuht Talis Raak ja Thermory IT juht Julia Ležeiko.
Talis Raak ja Julia Ležeiko.
  • Talis Raak ja Julia Ležeiko.
  • Foto: Äripäev
Täpsemalt arutame saates järgmistel teemadel:
• Tarbija ostukäitumise ennustamine AI abil. Kuidas nõudlust ennustada ja planeerida?
• Milliseid IT lahendusi kasutada laovarude planeerimisel?
• Rahvusvaheliste tarneahelate planeerimine – kuidas suuta ennustada, millal kaup kohale jõuab. Mis on alternatiiv, kui tõrked tekivad?
• Mis on viimase 2 aasta jooksul varude planeerimisel ja juhtimisel muutunud? Kus suunas trendid liiguvad?
Saadet juhib Hando Sinisalu.
Kuula saadet siit:

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 07.07.26, 09:20
Danival MW: edukas allhanke müügitöö algab ammu enne hinnapakkumise tegemist
Kui veel viis aastat tagasi piisas metallitööstustel uue kliendi leidmiseks heast hinnast ja mõnest kohtumisest, siis täna on allhanketööstuse müügitöö muutunud märksa pikemaks ja süsteemsemaks. Konkurents on kasvanud, kliendid kaaluvad otsuseid põhjalikumalt ning partnerit ei valita enam ainult tootmisvõimekuse või hinnakirja järgi.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele