• 12.07.21, 14:00

Kuidas ettevõttes protsessid edukalt korda teha?

"Tööstusuudised eetris" saade võtab seekord luubi alla protsessijuhtimise, mida aitab lahata paljusid tööstusettevõtteid nõustanud ekspert ja koolitaja Helen Hilkja.
Protsessijuhtimise ekspert ja koolitaja Helen Hilkja.
  • Protsessijuhtimise ekspert ja koolitaja Helen Hilkja.
  • Foto: Äripäev
Hilkja sõnul on Eestis väga levinud olukord, kus juht teeb spetsialisti tööd, liigub ringi ja kustutab tulekahjusid, kuid seetõttu kannatavad tegevused, mis on just juhi töös olulised.
Saates võtame protsessijuhtimise pulkadeks lahti ja räägime sellest, mis on protsess ja kuidas sagedasest protsessidega seotud segadusest vabaneda. Anname nõu, kuidas ettevõtte juht saab visualiseerimisega algust teha ilma välist abi kaasamata.
Saadet juhib Harro Puusild.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Saadet toetavad Radius Machining ja Hansavest.
Kuula saadet siit:
Tööstusuudised eetris
Kuidas ettevõttes protsessid edukalt korda teha?
00:00

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 27.01.26, 16:04
ABB insenerid Eestis loovad globaalse mõjuga tipptehnoloogiat
ABB-ga seonduvalt tuleb esmalt silme ette suur rahvusvaheline tehnoloogiaettevõte, kuid Eestis on sellel kuvandil väga konkreetne ja käegakatsutav sisu: siin tegutseb täismahus sagedusmuundurite tehas, kus on olemas kõik peamised lülid alates tootmisest kuni tootearenduse ja testimiseni. Just see kõik-ühe-katuse-all mudel on põhjus, miks Eestis tehtav inseneritöö ei ole lihtsalt joonestamine või teooria, vaid päriselt suure ning globaalse mõjuga tehnoloogia loomine.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele