Äsja mitme miljoni euro suurusest investeeringust Eesti tehasesse teatanud Thermory plaanib lähiaastatel investeeringuid jätkata, sealhulgas mitmes teises riigis, ütles ettevõtte juht Simmo Soomets.

- Termopuidutootja Thermory plaanib lähiaastatel mitmel turul investeerimist.
- Foto: Andras Kralla
Soomets rääkis Äripäeva raadio teisipäevases hommikuprogrammis, et termopuidust materjalide tootja Thermory lähiaastate plaan on investeerida kokku 20 miljonit eurot. Sellest osa läheb küll Eestisse, kuid ka Soome, Lätti ja Valgevenesse. Samuti mõlgutab Thermory plaane USA turul, märkis Soomets.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Termopuidust materjalide tootja Thermory ehitab oma Loo tehasesse uue termokompleksi, kuna senised tootmisvõimsused ei suuda aina kasvavat nõudlust enam rahuldada, teatas ettevõte.
2025. aastal jõustuv mootorsõidukimaks sunnib paljusid ettevõtteid oma autoparki ümber hindama ning otsima uusi, kuluefektiivsemaid lahendusi. Üheks praktiliseks alternatiiviks on Eesti haagisetootja Brentex OÜ haagised, mis on täiustunud platvormhaagiste seeriaga. Uus platvormhaagiste seeria ühendab endas tugeva konstruktsiooni, nutika disaini ja põhjamaade tingimustele vastava vastupidavuse.