• 02.11.20, 14:00

Suurtööstur prognoosimisest: erilist kasvu ei julge ennustada

Saates "Tööstusuudised eetris" on külas masina- ja metallitööstuse Hanza Mechanics Balti klastri juht Emöke Sogenbits, kes avab ettevõtte investeerimisplaane. Räägime nii seadmete soetamisest kui ka uue tehase ehitamisest.
Hanza Mechanics Balti klastri juht Emöke Sogenbits.
  • Hanza Mechanics Balti klastri juht Emöke Sogenbits. Foto: Raul Mee, fotograaf
Lisaks on juttu sellest, kuidas paistab Eesti tööstus ja majandus tervikuna ning kuidas teha plaane olukorras, kus määramatust on palju. Saadet juhib Harro Puusild.
Saadet toetavad Radius Machining ja Hansavest.
Kuula saadet siit:
Suurtööstur prognoosimisest: erilist kasvu ei julge ennustada
00:00

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 31.01.25, 11:35
Ettevõtete territooriumid peidavad endas palju tuleohutusriske – kuidas neid maandada enne, kui käib päriselt „pauk“?
Ühe ettevõtte alalt ehitusmaterjalide või kütuse vargus on ärile suur kahju. Kui süttib tootmishoone või masin, võib see tähendada mitu miljonit varakahju ning halvemal juhul ohtu inimeludele. Varajane riskide maandamine ja mitu sammu ette mõtlemine võib õnnetuse korral päästa terve äritegevuse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele