• 19.08.20, 09:16
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Ekspert äri arendamisest: tasa sõudes mädanevad aerud kätte ära

Äripäeva raadio saade "Fookuses tark tööstus" keskendub seekord digitaliseerimise müütide ja takistuste lahkamisele. Juttu tuleb sellest, miks digitaliseerimise kalliks pidamine on väär, mis eesmärke peaks sellele seadma ning millist tulemust lootma. Samuti sellest, miks digipöördega venitamine võib kahju tuua.
Digitaliseerimisega kehtib ühelt poolt põhimõte "tark ei torma", kuid liigselt sellele panustada ei tasu.
  • Digitaliseerimisega kehtib ühelt poolt põhimõte "tark ei torma", kuid liigselt sellele panustada ei tasu.
  • Foto: Rüdiger Wölk/imago images
Oma kogemust jagavad plastitööstuse Pipelife Estonia juht Anti Orav, Eleringi digitaliseerimise juht Georg Rute ja IT-ettevõtte FlowIT juht Andres Aavik.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.03.26, 09:58
NOBE rajas Tallinna lennujaama tehniliselt väga nõudliku lennukihoolduskompleksi
Ehitusfirma NOBE rajas koostöös tellija Airport Cityga Tallinna lennujaama lõunaküljele ühe viimaste aastate tehniliselt keerukama tööstushoone Eestis – lennukihoolduskompleksi rahvusvahelisele lennundusettevõttele Magnetic MRO. Väljakutseks olid üle 40-meetrised kandepostideta silded, ulatuslik pinnasevahetus, ülim ehitustäpsus ning hoone vastavus eriti rangetele lennundusohutus- ja konstruktsiooninõuetele. Projektis lõi kaasa enam kui 80 koostööpartnerit.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele