Saade "Tööstusuudised eetris" pakub kuulamiseks kahte ettekannet 16. oktoobril toimunud ostujuhtimise aastakonverentsilt.

- Ensto Enseki ostuosakonna juht Kaido Pae.
- Foto: Raul Mee
Esimeses ettekandes räägib Salvesti ostu- ja logistikajuht Kristo Raud tarnijate hindamisest Salvesti näitel. Teises saatepooles selgitab Ensto Enseki ostuosakonna juht Kaido Pae, kuidas on ettevõttel õnnestunud ostutööd automatiseerida.
Saadet toetavad Radius Machining ja Hansavest.
Kuulake saadet siit:
Artikkel jätkub pärast reklaami
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Tootmise automatiseerimisele ja tööstusautomaatika erilahendustele keskenduv Eesti tehnoloogiaettevõte Smitech OÜ on üles ehitatud kahele tugevusele: ambitsioonikale visioonile ja kõrgetasemelisele insenerioskusele. Mõlemat jagub nii tegevjuht Sander Mitendorfile kui ka peainsener Andres Kruglovile, kes ühise ettevõtmisena otsustasid panna õla alla Eesti tööstuse arengule.