(Sisuturundus) CM: Kaamerad muutuvad odavamaks ja paremaks

Valvekaamerate hinnad on oluliselt langenud, samas kui nende pildikvaliteet ja võimalused muutuvad päev-päevalt paremaks.

„Üldiselt läheb kaamerate pildikvaliteet aina selgemaks ning nende hinnad on muutunud igaühe jaoks kättesaadavaks,“ ütles Valvekaamera OÜ juht Arvo Tepper, lisades, et hetkel on väga populaarsed valvekaamerate valmispaketid, mille paigaldamine on lihtne ega vaja paigaldaja teenust. Nelja kaamerat, salvestusseadmeid ja kaableid sisaldavate pakettide hinnad algavad 200 eurost ning sellised kaamerad on kasutatavad nii sise- kui ka välistingimustes.

Valvekaamera annab südamerahu nii suvila- ja majaomanikule kui ka neile, kes pargivad näiteks oma sõidukit pimedas hoovisopis, eemal asuvas garaaþis või  tänaval. Vähimagi kahtluse korral saab kaameraomanik läbi oma arvuti, mobiiltelefoni või muu nutiseadme vaadata, kas koer on hoovis alles, hobune tallis või millist kahju on järjekordne torm metsale teinud. Tänu kaamerate pööramisvõimalusele saab mugavalt otse oma nutiseadmest kaameraid pöörata just sinna, kuhu soov on pilku visata.

Tehnoloogiliselt on täna Eesti turul kõige uuem AHD-videovalvesüsteem, mis sobib ideaalselt vana analoogsüsteemi väljavahetamiseks, sest uued kaamerad ja salvestusseadmed saab mugavalt paigaldada samale kaabeldusele. AHD-süsteemi eripäraks ongi, et see suudab edastada HD-kvaliteeti, kasutades analoogseadmete kaableid.

„Vaatamata vanale kaabeldusele on võimalik teravat ja kvaliteetset kaamerapilti jälgida samuti üle interneti nutiseadmete vahendusel,“ selgitas Tepper.  „Seadmete tundlikkus on mugavalt üle interneti seadistatav ning valve all olevaid piirkondi saab väga kergelt muuta ja seada. Kui andurid märkavad ebatavalist liikumist, saadatakse koheselt omanikule e-kirjaga fotod võimalikest sissetungijatest. Omaniku valida on, kuidas reageerida – helistada operatiivselt politseisse, turvafirmasse või naabrile.“

Ta lisas, et ligi kuueaastane kogemus valvekaamerate turul ütleb, et vargaid ja vandaale hoiab eemale juba ainuüksi teadmine kaamerate olemasolust. „Isegi kui vargapoiss mütsi silmini tõmbab, on võimalik teda riiete ja jalatsite järgi tuvastada, liiatigi käivad nad enamasti enne aktsiooni „eeltööd“ tegemas, mis enamasti on juba kaamerale jäänud. Tavaliselt hoiavad salvestusseadmed salvestisi alles sõltuvalt kaamerate arvust ja kõvaketta mahust kuni aasta ning neid on mugav kuupäeva ja kellaaja järgi arhiivist otsida. Samamoodi on valvekaamerad abiks, kui keegi on maja ees teie autot kriimustanud ning põgenenud.“

Lisaks valvekaameratele pakub Valvekaamera OÜ ka varjatult filmimiseks mõeldud spioonikaameraid ja –tarvikuid, mis on mõeldud samuti maja või suvila kaitsmiseks, kuid nii, et sissetungija kaamera olemasolust ei tea. Samuti on valikus autodesse mõeldud sõidukaamerad.

 

Valvekaamera OÜ eesmärk on pakkuda parima hinnaga kvaliteetseid turvaseadmeid ning asjatundlikke nõuandeid ja soovitusi parima lahenduse saavutamiseks. Kõikidele toodetele kehtib kaheaastane garantii. Lisaks müügile tegeleb Valvekaamera OÜ erinevate kaamerate paigalduse, hoolduse ja remondiga.

www.videovalve24.ee

Content Marketing (CM) ehk sisuturundus on moodne trend kogu maailmas, mille läbi ettevõtted tutvustavad oma parimaid kogemusi, tooteid ja teenuseid. CM artikkel lähtub alati artikli eest tasunud kliendi huvidest ning seal sisalduva info tõesuse eest vastutab klient.

Galerii

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

RECTICEL otsib QHSE INSENERI

Tammiste Personalibüroo OÜ

21. veebruar 2019

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

Teabevara