• 15.11.24, 16:22

Enefit Greeni toodang ületas märgilise piiri

Vaatamata tagasihoidlikele tuuleoludele suurendas Enefit Green tootmismahtu ja tootis oktoobris elektrienergiat 19% rohkem kui aasta varem.
Enefit Greeni juhatuse liikmele ja tootmisvaldkonna juhile Innar Kaasikule teeb muret tuuleenergia hind.
  • Enefit Greeni juhatuse liikmele ja tootmisvaldkonna juhile Innar Kaasikule teeb muret tuuleenergia hind.
  • Foto: Andras Kralla
Taastuvenergiatootja Enefit Green tootis oktoobris 200 gigavatt-tundi elektrienergiat. See vastas septembris avaldatud korrigeeritud neljanda kvartali toodanguprognoosile vaatamata veidi nõrgematele tuuleoludele ja tootmisvõimsuste piiramisele, avaldas ettevõte börsiteates.

Seotud lood

Uudised
  • 12.09.24, 11:57
Enefit Greeni toodang kasvas augustis pea kolmandiku
Riigi enamusosalusga börsifirma Enefit Green tootis augustis 106,7 gigavatt-tundi elektrit ehk pea kolmandiku võrra rohkem kui eelmisel aastal samal ajal.
Uudised
  • 30.10.24, 11:12
Enefit Green sai uue finantsjuhi Ekspress Grupist
Enefit Greeni nõukogu kinnitas uueks juhatuse liikmeks ja finantsjuhiks pikaajaliselt finantsvaldkonnas tegutsenud Argo Rannametsa, tema ametiaaeg algab jaanuari lõpus.
Uudised
  • 30.07.24, 08:57
Taastuvelekter kattis teises kvartalis pea poole tarbimisest
Teises kvartalis tootsid Eesti elektrijaamad taastuvelektrit 912 gigavatt-tundi ehk enam kui veerandi võrra rohkem kui eelmise aasta samal perioodil.
Börsiuudised
  • 01.08.24, 12:42
Enefit Greeni kasum kasvas suurelt
Enefit Greeni teise kvartali aruandes on näha suurt äritulu ja -kulu langust, samal ajal kui puhaskasum kasvas.
  • ST
Sisuturundus
  • 02.02.26, 15:03
Laopindu justkui jagub, kuid alla 100m² suuruse lao leidmine on endiselt väljakutse?
Tallinna ja selle lähiümbrusesse on viimastel aastatel lisandunud sadu tuhandeid ruutmeetreid uusi laopindu. Logistikaparke, mis pakuvad 200–300m² suuruseid ladusid, on turul piisavalt, kuid alla 100m² suuruste laopindade leidmine on endiselt väljakutse. Väikepindade vähesust leevendavad Everaus Kinnisvara vastvalminud lao- ja stock-office-pinnad Lennuradari teel, mis on rajatud just mikro- ja väikeettevõtjate vajadusi silmas pidades.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele