Enefit Green siseneb päikeseelektri turule Lätis ja alustab riigi lääneosas, Adazi ja Carnikava piirkondades kahe päikeseelektrijaama rajamist. Ettevõte investeerib nendesse projektidesse ligi üheksa miljonit eurot.
Enefit Green avas Ida-Virumaal Estonia kaevanduse tööstusterritooriumil asuva päikeseelektrijaama. Ettevõte investeeris päikesepargi ehitusse ligi 2,7 miljonit eurot.
Moodsad laolahendused sisaldavad lisaks digitaalsele tarkvarale ning robottõstukitele pool- ja täisautomaatseid riiulisüsteeme, tornladusid ning komplektseid turvalahendusi, mis lahendavad kogu ettevõtte siselogistika. Willenbrock Baltic OÜ projektijuht Jaan Viita rõhutab, et oluline on vaadata siselogistikat tervikuna, sest vaid nii saab välja töötada maksimaalset kasu toova terviklahenduse.