Harju Elekter ostab ligi 10 miljoni euroga Rootsis oma tulevase tehase haldaja
Börsiettevõte Harju Elekter sõlmis eile lepingu, millega ostab Rootsis umbes 10 miljoni euro eest ettevõtte, mis loodi börsifirma uue tehase ehitamiseks Västeråse linna.
"Tööstusuudised eetris" saates on külas Harju Elektri tütarettevõtte Harju Elekter Elektrotehnika tegevjuht Indrek Ulmas, kellega räägime ettevõtte käekäigust ja toormekriisist.
Liikluskindlustus on kohustuslik ka paljudele sellistele töömasinatele, millel puudub kohustus liiklusregistris registreerimiseks. See puudutab otseselt logistika- ja laondussektorit, kus igapäevaselt kasutatakse tõstukeid, laadureid ja muud liikuvat tehnikat. Sageli arvatakse ekslikult, et eravalduses kasutatav masin liikluskindlustust ei vaja, kuid tegelikkuses võib selle puudumine tuua kaasa märkimisväärse kulu.