• 17.07.20, 14:57
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Baltika teenis paarikümne aasta suurima puhaskasumi

Võlausaldajate nõuete ümberkujundamine ja vara allahindluse tagasikeeramine tõid Baltikale viimase paarikümne aasta suurima kvartaalse puhaskasumi summas 3,97 miljonit eurot. Võrreldavaks kahjumiks kujunes samas 2 miljonit eurot.
Baltika Grupi uus juht Flavio Perini.
  • Baltika Grupi uus juht Flavio Perini.
  • Foto: Liis Treimann
Teise kvartali puhaskasumini aitas 4,62 miljoni eurone äritulu võlausaldajate nõuete ümberkujundamisest saneerimiskava raames ning vara allahindluse tagasikeeramine tõi 1,32 miljonit eurot kasumisse tagasi. Ilma nende mõjudeta oli võrreldav puhaskahjum 2,06 miljonit eurot.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 10.11.25, 17:41
Koondplaneerimine tootmises parandab tarnetäpsust
Tänapäevane tootmisprotsesside planeerimine nõuab tõhusust – täpsust ja kiirust, mida ei ole võimalik saavutada ilma operatiivsete reaalaja andmeteta. See teema tõusis teravalt esile Covidi ajal, kui tarneahelad olid tugevalt häiritud, ning on jätkuvalt väga oluline, sest rahvusvaheline ärikeskkond on endiselt volatiilne.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele