• 11.02.21, 09:27

Taavi Vesiaid: tööstuses on aeg pakkuda restoraniteenindust

Eesti tööstussektoris on endiselt levinud kolhoosiaja mentaliteet, kus kliendi murega tegeletakse siis, kui muude tegemiste kõrvalt aega üle jääb. Aeg on hakata pakkuma tööstuses restoraniteenindust, kirjutab Exmet Services juht Taavi Vesiaid.
Taavi Vesiaid.
  • Taavi Vesiaid.
  • Foto: Exmet Services
Eesti tööstus, eeskätt metalli- ja rasketööstus, on väga pika traditsiooniga konservatiivne äri. Sektoris domineerivad suured korporatsioonid, tihti ka monopoolses staatuses olevad ettevõtted, mille juured ulatuvad 90ndate algusesse ja tihtilugu on ka nende juhtimisstrateegia samast ajastust. Lähtutakse eelkõige sellest, kuidas asju varem on tehtud ja kuidas endal kõige mugavam on.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.01.26, 15:53
Mercedes-Benz Vito Tourer ühendab mahtuniversaali ruumikuse ja luksusauto mugavuse
Kuidagi on läinud nii, et juba aegade algusest alates on maailma loodud väga erinevaid inimesi. Kõigil omad soovid, eelistused ja vajadused. Mõnele meeldivad suured sedaanid, teistele aga väledad sportautod, kolmandad janunevad jalustrabava luksuse järele. Nimekiri võiks kujuneda lõpmatuks. Mina olen aga paadunud busside, mahtuniversaalide ja „pirukate“ fänn, kirjutab autohuviline Väino Laisaar.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele