• 08.02.21, 16:07

Jüri Joller: Vaja on ökoloogilist maksureformi!

Vaja on koostööd ökoloogilise maksureformi läbiviimisel, sest muidu see ei õnnestu ja sõidamegi keskkonnakatastroofi, kirjutab volitatud elektriinsener ja Energiatehnika juht Jüri Joller.
Jüri Joller.
  • Jüri Joller.
  • Foto: Erakogu
Kriis on üles lükanud innovatsiooni, investeeringute ja toetuste laine, millega oleks tore edasi purjetada. Roherevolutsioon, roheralli, rohetransformatsioon, rohefondid, sajad miljonid eurod roheteemade toetuseks - kuuleme neid sõnu meedias peaaegu iga päev. Käime nüüd kõik ringi rohelised prillid ees ja vaatame, mida saaks teha, et rohetoetustele ligi pääseda. Kas teeme midagi valmis toetusrahadega ja loodame, et keskkonnaprobleemid ongi lahendatud? Kahjuks - see ei ole nii. Kuna olen 30 aastat energeetikaga tegelenud elektriinsener, siis vaatan asjale muidugi oma mätta otsast ja teisiti, kui poliitikud ja majandusmehed oma vaatepunktist näevad. Võibolla tavapärasest erinev vaade seestpoolt aitaks neil vajalikke muudatusi kavandada ja ette võtta.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.06.25, 10:42
ScanBalt Crane pakub juba veerand sajandit Balti partneritele parimaid lahendusi
Kraanade, materjalikäsitlusmasinate ning lisaseadmete müügi ning hooldusega tegelev ScanBalt Crane OÜ tähistab tänavu oma 25. tegutsemisaastat. Veerand sajandit on ettevõte olnud tegev valdkonnas, kus on määrava tähtsusega nende esindatavate seadmete kvaliteet, innovaatika ja tõhusus, pikaajaline koostöö ning partnerite usaldus.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele