Head uudised! Oleme sügava koroona- ja majanduskriisi põhjas. Ehk enam väga palju hullemaks ei saa minna. Kui meil seda “sõnnikut” on jalaga segada (kasutades Lennart Meri kuulsat tsitaati), siis mis sellega teha?

- Energiatehnika OÜ juht ja volitatud elektriinsener
- Foto: Energiatehnika OÜ
Elu pärast taudi muutub teistsuguseks mitmes mõttes. Vaktsiin on tulekul, küllap see teeb oma töö – koroonaviirus taandub pikkamööda ja majandus taastub aastatega. Tulevad kindlasti mingid muutused, millest meil juba aimu on. Nn digipööre arvatavasti jätkub ja äritegevus siirdub üha rohkem internetti. Laialdasest automatiseerimisest pole pääsu.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Nädalaga 1300 töösooviavaldust keevitaja ametikohale – just sellise tulemuse tõi tööstus- ja tootmisettevõtetele keskendunud Hansavesti OÜ ühele ettevõttele korraldatud värbamiskampaania. Kuidas sellise hulga inimeste seast aga kiirelt ja tõhusalt välja selekteerida need, kes päriselt antud tööle sobivad?