• 20.03.13, 12:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Globaalne tööstus: lähitulevik peaks tooma suuremaid tootmismahte

Globaalse tööstussektori puhul võib positiivse uudisena esile tõsta uute tellimuste arvu varasemast kiirema kasvu, mis peaks lähitulevikuks tähendama ka suuremaid tootmismahte. 
Vaata täpsemat ülevaadet koos graafikutega lisatud PDF failist.

Artikkel jätkub pärast reklaami

 
 
 
 
Autor: Kristjan Eljand
Innopolis Konsultatsioonide ärikonsultant
Autor: Civitta Eesti turutrendide blogi

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 12.12.25, 11:58
Eestis luuakse Euroopa tipptasemele vastavat raudtee liiklusjuhtimissüsteemi
Edelaraudtee, Go Tracki, Instry, Saksa Automaatika ja Siemensi koostöö on toonud Eesti raudteetaristusse märgatava uuenduslaine. Ühiseks eesmärgiks oli vananenud süsteemide väljavahetamine digitaalse vastu, et suurendada tõhusust, paindlikkust ja tulevikukindlust raudteel. Eesti inseneride kogukond lõi ohutustoote, millel on ametlik akrediteering teiste riikide sõltumatute ohutushindajate poolt.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele