Eesti Energia  panustab tuleviku inseneridesse

Eesti Energia alustab arenguprogramm Insenergia, mille raames saab 15 insenerialade tudengit teadmisi tipptehnoloogia valdkonnas.

Programmiga soovitakse noori talente ette valmistada juhtivinsenerideks ja tippjuhtidek, kellega asendada tulevikus pensionile siirdujaid ning mehitada uusi projekte.

Insenergia programmis osalejad lahendavad Eesti Energia inseneridest mentorite abil insenertehnilisi ülesandeid, mis nõuavad loovust, pühendumist, analüüsi, tõhusat meeskonnatööd, põhjalikku infokogumist ja veenvat esitlemisoskust. Kaasused, mida osalejad lahendama hakkavad, on reaalsed Eesti Energiaga seotud arendusteemad, mis on hetkel töös või tulevad töösse lähitulevikus.

Insenergia kestab viis kuud, veebruarist juunini 2015. Selles osalevad insenerivaldkondade tudengid Tallinna Tehnikaülikoolist, Tartu Ülikoolist ning mõnedest välisülikoolidest.

Möödunud aastal pakkus Eesti Energia praktikavõimalusi ligi 250 õppurile ning toetas stipendiumitega 10 noore õpinguid kutsehariduse, bakalaureuseõppe ning magistriõppe tasandil.

Osale arutelus

  • Tanel Raig

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Arvamused ja blogid

Valdkonna töökuulutused

Aurum Chemicals is looking for a SALES ENGINEER

M-Partner HR OÜ

04. mai 2018

ADDINOL otsib BALTIMAADE TURU JUHTI

Ariko Reserv OÜ

26. aprill 2018

Tööstusliidrid

Teabevara