Elenger arvestab, et järgmisel küttehooajal suudavad Eesti kohalikud rohegaasijaamad toota ligi 15 protsenti ettevõtte klientide tarbitavast gaasist. Samal ajal on energiafirma toonud kevadkuudel Soome ja Leedu sadamate kaudu piirkonda poole järgmise talve gaasivarust ning ülejäänud tarnete osas on kokkulepped sügiseks tehtud.