• 23.01.26, 08:15

Veriff noppis Eesti iduettevõtluse kõrgeimad tunnustused, auhinnatud said ka Skeleton ja KrattWorks

Eesti iduettevõtluse tipptegijad said eile õhtul tunnustatud Eesti Startup Auhindade galal, kus fookus oli tugevatel tehnoloogilistel ja teaduspõhistel lahendustel. Tööstusvaldkonnast tõusid 2025. aasta esile eelkõige kaks nime: Skeleton Technologies ja KrattWorks.
Idusektori parimad selgusid üheteistkümnes kategoorias.
  • Idusektori parimad selgusid üheteistkümnes kategoorias.
  • Foto: Visualency
Veriff sai galal lausa kolm auhinda – Aasta Asutaja (Kaarel Kotkas), Kiireim Käibekasvataja ja Parim Finantstehnoloogia Iduettevõte. Ettevõte kahekordistas 2025. aastal oma käibe, kolmekordistas teenusmahud ja jõudis kasumisse. Esmakordselt laieneti ka Brasiiliasse ning tugevdati positsiooni arenevatel turgudel, sealhulgas Aafrikas ja Lähis-Idas.

Seotud lood

Uudised
  • 12.12.25, 08:01
Kaitsetööstus kerkib Eesti idusektori uueks veduriks
Eesti kaitsetööstuse iduettevõtete käive ja rahastus on viimastel aastatel plahvatuslikult kasvanud, nihutades sektori varasemast nišist innovatsiooni fookusesse.
Uudised
  • 02.12.25, 09:14
Eesti edukamad süvatehnoloogia iduettevõtted on tööstussektoris
Tänavu kolme kvartaliga kaasasid Eesti süvatehnoloogia iduettevõtted 91 miljonit eurot – 41% kogu idusektori investeeringutest. Kuigi teaduspõhised firmad moodustavad kõigist idudest vaid 12%, on nende kasv ületanud sektori keskmist nii käibes kui tööjõumaksudes.
Uudised
  • 01.10.25, 09:30
Tööstussektoris tegutsevad süvatehnoloogiaettevõtted kaasasid poolaastaga 88,3 miljonit eurot
Eesti süvatehnoloogiaettevõtted kaasasid tänavu esimesel poolaastal valdkonda 88,3 miljoni euro ulatuses investeeringuid, mis moodustab üle poole kogu idusektori rahakaasamisest. Esile tõusevad eelkõige kaitsetööstuse, energiatehnoloogiate ja materjaliteaduse rakendused.
  • ST
Sisuturundus
  • 02.02.26, 15:03
Laopindu justkui jagub, kuid alla 100m² suuruse lao leidmine on endiselt väljakutse?
Tallinna ja selle lähiümbrusesse on viimastel aastatel lisandunud sadu tuhandeid ruutmeetreid uusi laopindu. Logistikaparke, mis pakuvad 200–300m² suuruseid ladusid, on turul piisavalt, kuid alla 100m² suuruste laopindade leidmine on endiselt väljakutse. Väikepindade vähesust leevendavad Everaus Kinnisvara vastvalminud lao- ja stock-office-pinnad Lennuradari teel, mis on rajatud just mikro- ja väikeettevõtjate vajadusi silmas pidades.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele